24 lutego 2018. imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Aktualności GOK
DZIEŃ SENIORA

Stowarzyszenie Seniorów w Gminie Nowa Sucha rozpoczęło obchody DNIA SENIORA, obchody składają się z dwóch części.

W pierwszej części Seniorzy spotkali się w dniu 2 października 2017 roku w sali konferencyjnej GOK-u.  Zarząd Stowarzyszenia zadbał aby przebieg spotkania był bardziej uroczysty  niż spotkania comiesięczne. Dzięki poczynionym staraniom w Master Foods Polska w Kożuszkach i Bakoma w Elżbietowie pozyskano nieodpłatnie słodycze i jogurty, którymi obdzielono seniorów.

Przygotowany był poczęstunek lampką szampana ciastkiem wuzetką i owocami.  Był też wykonany skromny program artystyczny przez członków Stowarzyszenia. W programie były wiersze, piosenki i skecz.

W drugiej części  obchodów DNIA SENIORA, pięćdziesięcioosobowa grupa seniorów w dniu 4 października 2017 r.  wybrała się do Teatru Wielkiego w Łodzi na operetkę Johana Straussa NOC W WENECJI. Operetka jest to sceniczny utwór muzyczny z dialogami mówionymi, zbliżony do opery, charakteryzujący się lekką, melodyjną muzyką i komediową akcją, jest łatwa w odbiorze. Tematem NOCY W WENECJI jest słynny karnawał wenecki, w czasie którego są tworzone różne komiczne intrygi miłosne i polityczne. Przepiękne stroje i dekoracje. Taniec w wykonaniu zespołu baletowego przy muzyce Straussa o ciekawym układzie choreograficznym. Chór wykonywał przepiękne utwory Straussa juniora m. In. Lagunowy walc, serenada Zejdź do gondoli. Były to 3 godziny uczty dla ucha i oka.

 

GALERIA

« powrót
Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
 
SONDA
Czy podobają Ci się tereny Gminy Nowa Sucha?
Tak
Nie
Nie mam zdania
zobacz wyniki

<<   Luty   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

MAPA SERWISU
STATYSTYKA