21 maja 2018. imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>

 

 

Masz pytanie do Wójta?

Żeby je zadać, nie musisz już przychodzić do Urzędu. Nie musisz nawet ruszać się z domu. Wójt za pośrednictwem naszej witryny będzie odpowiadał na Państwa pytania.

Wypełnij poniższy formularz.
Prosimy o podanie adresu e-mail.

 Imię:
 Pytanie:
 

Regulamin funkcjonowania rubryki "Pytanie do wójta"

 1. Odpowiedzi na pytania zadane poprzez panel "Pytanie do wójta" lub na adres email maciej.monka@nowasucha.pl udziela wójt Maciej Mońka, korzystając z informacji przygotowanych przez właściwe pod względem merytorycznym referaty/jednostki lub wskazana przez niego najbardziej kompetentna w danym zagadnieniu osoba.
 2. Odpowiedzi udzielane są wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych wójta, podległych mu pracowników oraz sposobu załatwiania spraw w Urzędzie Gminy Nowa Sucha i podległych wójtowi jednostkach.
 3. Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania dotyczące indywidualnych spraw autora pytania lub jego rodziny. W przypadku podania zwrotnego adresu email autor pytania zostanie poinformowany o właściwym merytorycznie referacie/osobie, w którym jego sprawa zostanie wyjaśniona.
 4. Przed zadaniem pytania należy sprawdzić w opublikowanych pytaniach wraz z odpowiedziami czy nie zostało ono już wcześniej zadane. Jeżeli podobne pytanie zostało już zadane, wcześniejsza odpowiedź zostanie skopiowana.
 5. Prosimy o podanie adresu e-mail. Adres ten nie będzie publikowany na stronie internetowej i będzie służył zapewnieniu możliwości kontaktu z adresatem pytania w sytuacji, kiedy konieczne będzie doprecyzowanie pytania. W przypadku niepodania adresu e-mail, odpowiedź będzie udzielona jedynie w zakresie literalnej treści wniesionego zapytania.
 6. W panelu zadawania pytań konieczne jest wypełnienie wszystkich pól zaznaczonych gwiazdką.
 7. Odpowiedzi na pytania będą publikowane na stronie internetowej lub odsyłane na podany adres email.
 8. Na stronie nie będą publikowane pytania:
  - w których znajdują się słowa wulgarne i niecenzuralne,
  - których autor zaznaczy, że nie chce, aby było opublikowane
  - które obrażają dobre imię innych osób lub mogą stanowić pomówienie w rozumieniu przepisów Kodeksu karnego.
 9. Treści zamieszczanych w formularzu nie należy traktować jako wniosku o wszczęcie postępowania administracyjnego w rozumieniu kodeksu postępowania administracyjnego.

 


Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
 
SONDA
Czy podobają Ci się tereny Gminy Nowa Sucha?
Tak
Nie
Nie mam zdania
zobacz wyniki

<<   Maj   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA